• Eesti
  • Русский
  • English
1. Tutvu pakkunisega ja osta2. Saadame sulle voucher3. Naudi ostu!

Ole kursis meie viimaste uudistega!

Liitu meie uudiskirjaga!

Lõõgastav massaaž laavakividega-47%. Annab Teile unustamatu kogemus!

Aega jäänud: 
Tavahind:
30
Allahindlus:
-47%
Võidad:
14.10 €
15.90
Ostetud: 2

 

Kivimassaaži tehakse spetsiaalsete vulkaaniliste kividega.Need kivid sisaldavad tohutul hulgal kasulikke mikro-ja makroelemente (sh. rauda ja maagniumit).
Kasutatakse musta basalti (kuumad kivid). Vulkaanilise looduse kivid annavad neile erilisi omadusi.
Vulkaanilised kivid omavad 4 elementi: tuli, vesi, õhk ja maa. Tänu oma struktuurile ja tihedusele valge marmor ja basalt säilitavad soojust palju kauem, kui teised looduslikud kivid, mis võimaldab sügavalt soojeneda ja anda suurepärast terapeutilist toimet.
Massaaži jaoks kasutatakse kindla vormiga, suurusega lihvitud kive. Massaaži ajal on kivid noorendava, taastava ja toniseeriva mõjuga inimorganismile.
Põhieesmärgiks on stressi vähendamine, lihaste ülepinge vähendamine ja liikumise tasakaalustamise hõlbustamine pehmetes kudedes.
Kivimassaažil on suur energeetiline mõju inimesele. Kivide abil tungitakse bioaktiivsetesse punktidesse ning antakse kehale uut elujõudu.
 
Seansi ajal kasutatakse aroomõlisid koos lõõgastava muusikaga. Massaaž kuumade kividega soovitatakse teha ainevahetuse, peavalude, osteohondroosi, skolioosi, artriiti, depressiooni häirete korral, kroonilise väsimuse, pingete, rasvtõve raviks (ka. tselluliidi raviks) ja teiste haiguste puhul.
 
Vastunäidustused:
mõne kroonilise haiguse ägenemise ajal, bronhiaalse astma süvenemise korral, nakkushaiguste korral ja raseduse ajal.

 

Voucher kehtib: 
05.02.2013 kuni 31.03.2013

 

Voucher kehtib 05.02.2013-31.03.2013
Kestvus 60 minutit.
Massaaž kuumade kividega aitab lihaseid lõdvestada, suurendab ainevahetusprotsesside intensiivsust, tekitab füüsilise rahu ja hingelise tasakaalu tunde. Kuumade kivide peamine lokaalne toime kudedele on tingitud soonte laienemisest ja hüpereemiast, seejuures saavutatakse lokaalse vereringluse paranemine, intensiivsem ainevahetus ja kiirem ainevahetussaaduste väljutamine.
 
Palume aeg eelnevalt broneerida telefonil +372 5332 4781.
NB! Kui te panite end protseduurile kirja ja 12 tundi enne selle algust jätsite hoiatamata, et ei saa kohale tulla, siis voucher tühistatakse.
 

 

2013-03-08 23:45

Müüja

Ambassade be la beaute OÜ

 
ILUSALONG ''ILE DE BEAUTE''
 
Sõle 60, Tallinn

Sõle 60

Site created by Revelan OÜ