• Eesti
 • Русский
 • English
1. Tutvu pakkunisega ja osta2. Saadame sulle voucher3. Naudi ostu!

Ole kursis meie viimaste uudistega!

Liitu meie uudiskirjaga!

Põleta kiirelt kuni 600kcal! Uudne 3 in 1 protseduur ilukeskuses Royal Esthetic -50%

Aega jäänud: 
Tavahind:
32
Allahindlus:
-50%
Võidad:
16 €
16
Ostetud: 128 / 200

Pressoteraapia:

aparaadimetoodika tselluliidi, varikoosi ja jalgade tursete. Selline massaaž osutab aktiivset mõju lümfisüsteemile ning kõik seiskunud vedelikud, rasvade lõhustamise produktid ja toksiinid väljutatakse rakkudest rakkudevahelisse ruumi. Tänu sellele jaguneb vedelik organismis ühtlaselt, loomulikul viisi vähenevad keha mõõtmed, tõuseb naha elastsus, kaovad tursed ja tselluliit.
pressteraapia vastunäidustused: pressteraapia protseduuril on absoluutsed ja suhtelised vastunäidustused, absoluutsete vastunäidustuste hulka kuuluvad, veenide tromboos, südamepuudulikkus, nahahaigused, probleemid neerude ja maksaga, suhkrudiabeet

Miostemuleerimine:


miostimulatsiooni põhiefektid, lokaalsete rasvladestuste vähendamine, lihastoonuse ja lihasreljeefi tõstmine, naha pinguldamine (lifting) ja selle elastsuse tõstmine, kudede paistetuste ja tursete vähendamine, silueti modelleerimine.  
miostimulatsiooni vastunäidustused: impulssvoolu individuaalne vastuvõtmatus, implanteeritud kardiostimulaator, naha süsteemsed haigused, alanenud verehüübimus, uusmoodustised, rasedus, aktiivne kopsu- ja neerutuberkuloos, tromboflebiit (mõjutusalas), neerukivid, põiekivid või sapipõiekivid (mõjutamisel kõhu või ristluu piirkonnas), ägedad liigesevigastused, ägedad mädased põletikuprotsessid, nahahaigused ägedas faasis

Termoteraapia:


kiire rasvladestuste vähenemine probleemsetes tsoonides, tselluliidi vähenemine ja täielik kõrvaldamine, naha sitkuse ja elaststuse taastamine, sünnitusjärgse väljaveninud naha ja peale kaalulangust väljaveninud naha taastamine, enesetunde, une paranemine, lõõgastus, ainevahetusprotsesside ja šlakkide ning toksiinide väljutamisfunktsioonide aktiveerimine seedimisfunktsioonide paranemine, isu loomulik alanemine radikuliidi, artroosi, lihaste ületreeningu valude ravi.  
vastunäidustused: kõik ägedad haigused ja krooniliste haiguste (äge respiratoorne haigus, gripp jm.) ägenemine, tromboflebiit, rasedus, metallproteesid, kunstliigesed, onkopatoloogia anamneesis.

Täiendav informatsioon  veebilehel

Voucher kehtib: 
11.07.2016 kuni 30.09.2016

 

 • Voucheri hind sisaldab 3 in 1 protseduuri:
 
 • pressoteraapia
 • miostemuleerimine
 • termoteraapia
 • Protseduuri käigus kulutab inimene 400-600 ckal
 • Protseduuri kestus 45 minutit
 • Palume protseduuri aeg eelnevalt broneerida telefonil 58 229 788
 • NB! Kui te panite end protseduurile kirja ja 12 tundi enne selle algust jätsite hoiatamata, et ei saa kohale tulla, siis voucher tühistatakse
 • Ilukeskus Royal Esthetic - Roosikrantsi 15, Tallinn
2016-09-15 23:30

Müüja

RoyalEsthetic OÜ

Royalesthetic – on uut formaati ilukeskus, mis loob esteetilise ideaali ilutööstuse kõige progressiivsemate metoodikate ja tehnoloogiate alusel, mis oma olemuses omavad sügavalt teaduslikku lähenemist. Meil töötavad kõrgeima tasemega meistrid – rahvusvaheliste konkursite võitjad, mõned on pikki aastaid töötanud välismaa kuulsates moe- ja ilukeskustes.Erinevate sotsiaalkihtide, ametite, vaadete, maitsete ja erineva vanuse esindajad leiavad Royalesthetic´us „oma meistri“. Ning kõiki neid meelitab meie salongi põhiidee: Ilu – ilma ohvriteta!
 
Aadress:
Roosikrantsi 15, Tallinn

Avatud:
E-R: 10-19
L, P: kokkuleppel
 
Kontaktid:
royalesthetic@gmail.com
(+372)58229788
Site created by Revelan OÜ