• Eesti
  • Русский
  • English
1. Tutvu pakkunisega ja osta2. Saadame sulle voucher3. Naudi ostu!

Ole kursis meie viimaste uudistega!

Liitu meie uudiskirjaga!

Võitlus tselluliidiga on alanud! Multipolaarne radiolifting + kavitatsioon ! - 62%

Aega jäänud: 
Tavahind:
65
Allahindlus:
-62%
Võidad:
40 €
25
Ostetud: 44 / 60
Olete väsinud võitlemast rasvladestustega ning ei ole enam jõudu kurnavatele treeningutele ja dieetidele? Kui te otsite viisi, mis võimaldaks lahendada liigsete sentimeetritega seotud probleeme, siis olete selle juba leidnud!
Kahekordne löök tselluliidile: Kavitatsioon Multipolaarne Radiolifting!
 
NB! Protseduuri viib läbi meditsiini  haridusega spetsialist!
 
See meetod võimaldab teil efektiivselt, valutult ja lühiaegade jooksul taastada Teie keha saleduse ja trimmis oleku. See on uus, radikaalne läbimurre võitluses tselluliidiga. Ebaõige toitumine, väheliikuv eluviis ja spordiga regulaarne mittetegelemine võivad negatiivselt tunda anda tervisel ja välisilmel. Tselluliit, liigne kehakaal, tursed – need kurvad tagajärjed viivad enesekindluse ja teevad elu keerulisemaks. Miks peaksite kandma endal liigsete kilogrammide koormust?
 Ilukeskuse Royal Esthetic spetsialistid teavad meetodit, kuidas muutuda saledamaks kaasaegsete kosmeetiliste protseduuride abil!
 
Ultraheli kavitatsioon – see on kaasaegne operatsioonitu rasvladestuste kõrvaldamise meetod. Meetodi eelis seisneb selles, et ei ole vaja minna operatsioonilauale – ultrahelilainete toime keha probleemsetele osadele aitab Teil vabaneda liigsetest sentimeetritest. Kavitatsiooni protseduur ise ei tekita mingit ebamugavust ja on isegi meeldiv. Tunnetate vaid kerget soojenemist ja pehmet massaaži. Selle läbiviimise järgselt aga ei vaja Te taastusperioodi.
 
Radiolifting – see on naha operatsioonitud pinguldamine ja noorendamine. Iga seansiga toimub Teie naha seisukorra oluline muutus. Lausa peale esimest protseduuri märkate muutuseid. Ja see pole fantastika! Iga korraga tugevneb pinguldamise efekt.
 
Efekt protseduurist ja protseduuride kuurist: seansside arv (5 kuni 10) sõltub kõrvaldamisele kuuluvate rasvladestuste probleemsuse tasemest. Kuid juba peale esimest protseduuri muutub nahk pinguldatuks, kavitatsioonile allutatud alades tihkeks. Ühe seansi järgselt võivad kaduda mitu sentimeetrit ümbermõõdust (2-2 cm), mida visuaalselt on väga hästi märgata. Seansside vahelised intervallid – 5-7 päeva.
 
Protseduuri kestvus: kavitatsioon 30 minutit, multipolaarne lifting 20 min.
 
Peale protseduuri läbiviimist tuleb pidada aktiivset eluviisi, õigesti toituda ja järgida joomise režiimi. Protseduurist saadav efekt ei lase end kaua oodata! Ideaalne figuur – see on nii lihtne!

 

Voucher kehtib: 
01.09.2015 kuni 30.11.2015
 
Voucheri hind sisaldab ühte konsultatsiooni, Multipollar lipolüüsi hooldust ja kavitatsiooni Royal Esthetic ilukeskuses.
 
Protseduur kestab 55 minutit.
 
Palume protseduuri aeg eelnevalt broneerida telefonil 58 229 788 vōi emailroyalesthetic@gmail.com
Ilukeskus Royal Esthetic - Roosikrantsi 15, Tallinn                             
NB! Broneeringu tühistamisest või aja muutmisest tuleb teatada vähemalt 12 tundi varem, vastasel juhul kaotab kupong kehtivuse
 

 

2015-09-27 21:45

Müüja

RoyalEsthetic OÜ

Royalesthetic – on uut formaati ilukeskus, mis loob esteetilise ideaali ilutööstuse kõige progressiivsemate metoodikate ja tehnoloogiate alusel, mis oma olemuses omavad sügavalt teaduslikku lähenemist. Meil töötavad kõrgeima tasemega meistrid – rahvusvaheliste konkursite võitjad, mõned on pikki aastaid töötanud välismaa kuulsates moe- ja ilukeskustes.Erinevate sotsiaalkihtide, ametite, vaadete, maitsete ja erineva vanuse esindajad leiavad Royalesthetic´us „oma meistri“. Ning kõiki neid meelitab meie salongi põhiidee: Ilu – ilma ohvriteta!
 
Aadress:
Roosikrantsi 15, Tallinn

Avatud:
E-R: 10-19
L, P: kokkuleppel
 
Kontaktid:
royalesthetic@gmail.com
(+372)58229788
Site created by Revelan OÜ