• Eesti
 • Русский
 • English
1. Tutvu pakkunisega ja osta2. Saadame sulle voucher3. Naudi ostu!

Ole kursis meie viimaste uudistega!

Liitu meie uudiskirjaga!

Teie unistuse keha! Ultraheli kavitatsioon + LPG lümfidrenaaž ilukeskuses Royal Esthetic -64%

Aega jäänud: 
Tavahind:
60
Allahindlus:
-63%
Võidad:
37.50 €
22.50
Ostetud: 139
Kavitatsioon – üks kõige efektiivsemaid terapeutilisi metoodikaid esteetilises meditsiinis, mis osutab rasvkoele sellist väljendunud mõju, et kavitatsioonist saadavaid tulemusi võib võrrelda kirurgilise lipoksatsiooniga.
 • NB!!!  Protseduuri viib läbi meditsiini  haridusega spetsialist!!
 • Spetsiaalse aparatuuriga genereeritavad madala sagedusega ultraheli lained mõjuvad rasvkoele, kutsudes selles esile kavitatsiooni efekti: mikromullikeste moodustumise (ladina keeles Cvaitas – tühjus). Need suurenevad mõõtmetes, pehmendavad rasva ning lõhestavad adipotsüüdi – rasva rakukaitse – membraani. Niisiis laguneb rasva säilitamise reservuaar ning selles kohas ei ole enam selle ladestumine võimalik. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele, lõhestades vaid neid. Vabanenud triglüteriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike metabolistlike protsesside vahendusel.
 
Kavitatsiooni efekt.
Efekti võib näha juba peale esimesi seansse: rasvaladestuste maht probleemsel alal väheneb juba peale esimest protseduuri 2-5 cm võrra. Järgmise nädala jooksul efekt tugevneb. Tähtsaimaks efektiks kavitatsiooni korral on samuti verevahetuse taastumine ja fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust ja turgorit, välistab naha lõtvuse ja ripnemise.
Rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi paremaks efektiks ja kiirendamiseks läbi vere- ja lümfosüsteemi, soovitatakse pressteraapia ja aparaadilise vaakum või käsidrenaaži massaaži protseduure. 
 
Endermoloogiline lipomassaaž (LPG) – kõrgelt efektiivne protseduur, mis on suunatud tselluliidi taastamine, rasvaladestuste vähendamiseks, keha kontuuride korrektsiooniks, naha liftinguks. 
 
Endermoloogiline massaaž osutab otsest mõju nahakatetele ja nahaaluse rasvsidekudedele, mille tulemusel kiireneb rasva põletamise protsess ja alanevad probleemsete tsoonide maht.
Protseduuridest saadav efekt erineb kõrge püsivuse poolest, toetavate seansside külastamine aga üks kord kuus võimaldab säilitada ainevahetusprotsesside kiirust ja saavutatud tulemust. 
 
LPG protseduurist saadav efekt: 
1. Tselluliidi taastamine;
2. Nahaaluse rasvsidekoe mahtude alanemine; figuuri korrektsioon;   
4. Naha lifting, elastsuse taastamine, noorendamine;   
5. Tuharate piirkonna lifting, proportsionaalsete tuharakurdude taastamine;   
6. Naha elastsuse taastamine;   
8. Veenide varikoosse laienemise profülaktika; 
9. Figuuri rehabilitatsioon sünnitusjärgselt;   
10. Vereringluse stimuleerimine ja armiliste muutuste taastamine; 
11. Organismi endoökoloogiline rehabilitatsioon ja detoksikatsioon; 
12. Toonuse tõstmine ning lihaste valusündroomi ja spasmide maandamine.
 
Juba peale esimesi protseduure avastate tulemuse: vereringlus paraneb, väheneb nahaaluse rasvsidekoe kiht, alanevad tursed, tselluloidi tunnused muutuvad vähem märgatavaks, nahk aga muutub siledamaks ja elastsemaks.   
Ning peamine: tselluliit ei muutu lihtsalt vähem märgatavaks, LPG võimaldab seda välja taastamine!

 

Voucher kehtib: 
11.07.2016 kuni 30.09.2016

Voucheri hind sisaldab:

 • - Ultraheli kavitatsiooni (30 min.);
 • - LPG lümfimassaaži (20 min.).
 • Ühe protseduuri tulemusena võite vähendada oma mahtusid 2-6 cm!
 • Kavitatsiooni kombinatsioon LPG lümfidrenaažiga kiirendab naha silenemise protsessi ja jääkainete väljutamist organismist.
 • Palume protseduuri aeg eelnevalt broneerida telefonil +372 58229788 või email royalesthetic@gmail.com
 • NB! Kui te panite end protseduurile kirja ja 12 tundi enne selle algust jätsite hoiatamata, et ei saa kohale tulla, siis voucher tühistatakse
   
Vastunäidustused protseduuri läbiviimisele:  
 • rasedus,
 • kardiostimulaatori olemasolu,
 • põlve- või puusaliigese proteesi või muude metallist konstruktsioonide olemasolu mõjutuse alas, 
 • kõhusong,
 • nahahaigused mõjutusalas,
 • immuunsüsteemi haigused,
 • halb verehüübimus,
 • krooniline hepatiit,
 • neerupuudulikkus.
2016-09-30 23:45

Müüja

RoyalEsthetic OÜ

Royalesthetic – on uut formaati ilukeskus, mis loob esteetilise ideaali ilutööstuse kõige progressiivsemate metoodikate ja tehnoloogiate alusel, mis oma olemuses omavad sügavalt teaduslikku lähenemist. Meil töötavad kõrgeima tasemega meistrid – rahvusvaheliste konkursite võitjad, mõned on pikki aastaid töötanud välismaa kuulsates moe- ja ilukeskustes.Erinevate sotsiaalkihtide, ametite, vaadete, maitsete ja erineva vanuse esindajad leiavad Royalesthetic´us „oma meistri“. Ning kõiki neid meelitab meie salongi põhiidee: Ilu – ilma ohvriteta!
 
Aadress:
Roosikrantsi 15, Tallinn

Avatud:
E-R: 10-19
L, P: kokkuleppel
 
Kontaktid:
royalesthetic@gmail.com
(+372)58229788
Site created by Revelan OÜ