• Eesti
 • Русский
 • English
1. Tutvu pakkunisega ja osta2. Saadame sulle voucher3. Naudi ostu!

Ole kursis meie viimaste uudistega!

Liitu meie uudiskirjaga!

Väga tõhus salenemise protseduur 2 in 1, 90min! Kavitatsioon + termoteraapia -61%

Aega jäänud: 
Tavahind:
75
Allahindlus:
-61%
Võidad:
46.10 €
28.90
Ostetud: 75

Termoteraapia
Kas soovite kiiresti vabaneda rasvaladestustest, seejuures lipoksatsiooni tegemata? Tänu termoteraapia ilmumisele on see kõik muutunud võimalikuks. Olles kõige populaarsemaks protseduuriks Saksamaa, Suurbritannia ja teiste euroopa riikide ilusalongides, hakkab see Eestis alles turgu võitma. See on suurepärane võimalus vabaneda operatsioonideta liigsest kaalust.

Termoteraapiat viiakse läbi spetsiaalse kostüümi abil, mis toimib kehale infrapunase kiirgusena seda soojendades. Infrapunane soojus tungib sügavale kudedesse, lahustab šlakke, parandab verevoolu, soojendab lihaseid. Koed küllastuvad hapnikuga, veresooned laienevad ning organismist väljutatakse suur kogus kahjulikke ladestumisi. Seejuures kiirenevad organismis toimuvad metabolismi protsessid ning rasv hakkab lagunema ja väljuma. Juba peale esimest seanssi võib saavutada talje ja puusade ümbermõõdu alanemist kuni 2,5 cm võrra.

Protseduuri tegemise soovitatav sagedus – üks kord 2-3 päeva tagant. Sellise režiimi juures ei teki teil raskuseid jõuda heasse vormi ja oluliselt vähendada probleemsete alade suurust. Termoteraapial on suurepärane valuvaigistav toime, mistõttu võib seda teha ka siis, kui teil on selja-, liiges-, lihasvalud. Samuti peale treeninguid – toimub pinge alanemine ja lihaste lõdvestumine. Loomulikult võitleb termoteraapia kõige paremini tselluliidiga, surudes organismist välja rasva. Infrapunane soojus on väga kasulik. See sunnib teie organismi tugevalt eraldama higi, koos sellega aga mittevajalikke ladestumisi, puhastades ja noorendades keha. Vaid infrapunased kiired võivad tungida nii sügavale kudedesse, haarates seejuures ka rasva väga sügavad kihid.

Peale termoteraapiat muutub nahk elastseks ja siledaks. Vaid 10-minutilisest seansist piisab, et märgata kehareljeefi muutust.  

Infrapunase termoteraapia kuur soodustab:
 • Mõõtude viivitamatut vähenemist;
 • nahastruktuuri paranemist probleemsetes alades; 
 • rasvade kiiret eemaldamist;
 • tselluliidi vähenemist ja täielikku eemaldamist; 
 • naha pingulduse ja elastsuse taastamist; 
 • rasedusjärgselt lõtvunud või peale olulist kaalulangust lõtvunud naha taastamist; 
 • verevoolu aktiveermist;
 • ainevahetuse tugevdamist ning šlakkide ja toksiinide väljutamist; 
 • seedimisfunktsioonide parandamist, isu loomulikku alandamist.  
 
Infrapunase soojuse terapeutiline toime:
1. Lihasvalu vähendamine (menstruaalvalud, seljavalud, valud jalgades)  
2. Lihaste venitus
3. Liigeste liikuvuse parandamine 
4. Võitlus põletikuliste protsessidega
5. Traumast saadud valude leevendamine
6. Vereringluse stimuleerimine

Termoteraapiat võib kasutada ka treeningueelse soojendusena ja lihaste soojendusena. Lihased ja koed on ette valmistatud, elastsed ning treeningutest saadav efekt ületab kõik teie ootused.
Juba esimene seanss annab viivitamatu vöö või puusade suuruse vähenemise 1,5-2,5 cm võrra. Selle tulemuse kinnistamiseks ja tugevdamiseks soovitatakse läbida 10-15 protseduurist koosnev kuur. Infrapunaste pükside mõju kestab 48 tundi peale seansi lõppu. Seetõttu on protseduurid lubatud üks kord 2-3 päeva tagant.
Termoteraapia on vastunäidustatud: halva- ja healoomuliste kasvajate, tuberkulooside avatud vormide, verehaiguste, vereringluse dekompensatsiooniga südame-veresoonkonna haiguste, põletikuliste protsesside, raseduse korral.


Kavitatsioon
Kavitatsioon – üks kõige efektiivsemaid terapeutilisi metoodikaid esteetilises meditsiinis, mis osutab rasvkoele sellist väljendunud mõju, et kavitatsioonist saadavaid tulemusi võib võrrelda kirurgilise lipoksatsiooniga.

 • NB!!!  Protseduuri viib läbi meditsiini  haridusega spetsialist!!
 • Spetsiaalse aparatuuriga genereeritavad madala sagedusega ultraheli lained mõjuvad rasvkoele, kutsudes selles esile kavitatsiooni efekti: mikromullikeste moodustumise (ladina keeles Cvaitas – tühjus). Need suurenevad mõõtmetes, pehmendavad rasva ning lõhestavad adipotsüüdi – rasva rakukaitse – membraani. Niisiis laguneb rasva säilitamise reservuaar ning selles kohas ei ole enam selle ladestumine võimalik. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele, lõhestades vaid neid. Vabanenud triglüteriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike metabolistlike protsesside vahendusel.
Kavitatsiooni efekt.
Efekti võib näha juba peale esimesi seansse: rasvaladestuste maht probleemsel alal väheneb juba peale esimest protseduuri 2-5 cm võrra. Järgmise nädala jooksul efekt tugevneb. Tähtsaimaks efektiks kavitatsiooni korral on samuti verevahetuse taastumine ja fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust ja turgorit, välistab naha lõtvuse ja ripnemise.
Rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi paremaks efektiks ja kiirendamiseks läbi vere- ja lümfosüsteemi, soovitatakse pressteraapia ja aparaadilise vaakum või käsidrenaaži massaaži protseduure. 
 

 

Voucher kehtib: 
11.07.2016 kuni 30.09.2016
 • Voucher sisaldab 2 seanssi: efektiivset mittekirurgilist ultraheli kavitatsiooniprotseduuri ja termoteraapia protseduuri Royal Esthetic ilukeskuses.
 • Protseduuri kestvus on 90 minutit.
 • Ühe seansiga on võimalik organismist väljutada kuni 15 cm³ rasva ja põletada kuni 600 kkal. 
 • Palume protseduuri aeg eelnevalt broneerida telefonil 58 229 788 või email royalesthetic@gmail.com
 • NB! Kui te panite end protseduurile kirja ja 12 tundi enne selle algust jätsite hoiatamata, et ei saa kohale tulla, siis voucher tühistatakse

NB!!!  Protseduuri viib läbi meditsiini  haridusega spetsialist!!

2016-09-15 22:15

Müüja

RoyalEsthetic OÜ

Royalesthetic – on uut formaati ilukeskus, mis loob esteetilise ideaali ilutööstuse kõige progressiivsemate metoodikate ja tehnoloogiate alusel, mis oma olemuses omavad sügavalt teaduslikku lähenemist. Meil töötavad kõrgeima tasemega meistrid – rahvusvaheliste konkursite võitjad, mõned on pikki aastaid töötanud välismaa kuulsates moe- ja ilukeskustes.Erinevate sotsiaalkihtide, ametite, vaadete, maitsete ja erineva vanuse esindajad leiavad Royalesthetic´us „oma meistri“. Ning kõiki neid meelitab meie salongi põhiidee: Ilu – ilma ohvriteta!
 
Aadress:
Roosikrantsi 15, Tallinn

Avatud:
E-R: 10-19
L, P: kokkuleppel
 
Kontaktid:
royalesthetic@gmail.com
(+372)58229788
Site created by Revelan OÜ