• Eesti
 • Русский
 • English
1. Tutvu pakkunisega ja osta2. Saadame sulle voucher3. Naudi ostu!

Ole kursis meie viimaste uudistega!

Liitu meie uudiskirjaga!

Laserliposaktsioon – revolutsiooniline salendamise meetod! -67%

Aega jäänud: 
Tavahind:
75
Allahindlus:
-67%
Võidad:
50.10 €
24.90
Ostetud: 68 / 100

Metoodika COLD LASER on tänaseks päevaks kõige kaasaegsemaks lipoksatsiooni viisiks. Üllatav, kuid COLD LASER on eriti hea meestele, kuna kõrvaldab ettevaatlikult kõhul oleva rasva, tuues esile lihaste reljeefi. Antud meetod on kaalu alandamise ja kehakontuuride modelleerimise üheks kõige efektiivsemaks meetodiks. 
Protseduur on valutu, nõelte kasutamiseta ja lihtne. Dioodilise laserenergia madal tase, mida toodetakse aparaadi LumiSlim vahendusel, soodustab rasvarakkude membraani stimulatsiooni, muutes nende läbilaskevõimet. 
Rakud kaotavad oma ümarad vormid, vabastades selliselt intratsellulaarse rasva. Seejärel voolavad triglitseriidid purustatud rakumembraanidest välja ja saabuvad sisemusse, kust nad väljutatakse organismist järk-järgult keha loomuliku ainevahetuse funktsioneerimise vahendusel ilma mistahes füsioloogilise mõjuta, kasutades selleks keha enda energeetilist allikat. 
Nimetatud protsess ei muuda lähedalasuvaid struktuure, selliseid kui nahk, veresooned ja perifeernärvid. Antud protsess soodustab mitte ainult rasva sulamist, vaid ka täielikku silmapilkset rasvarakkude lõhenemist, mida tuntakse „lüpolüüs“ nimetuse all. 

Dioodlaseri eelised keha skulptuuri jaoks 
Silmapilksed tulemused 

 • Täielukult ohutu 
 • Ei nõua näljutavaid dieete 
 • Pikaajalised ja loomulikud tumeused 
 • Protseduur on täielikult valutu 
 • Ei vaja kompressioonpesu kandmist 
 • Viiakse läbi ilma läbitorkete ja lõigeteta 
 • Rehabilitatsiooniperioodi puudumine 


Sellisel moel lõhustatud rakud ei taastu, mis soodustab pikaajalise ja kestva tulemuse. Kaovad tselluliidi „apelsinikoore“ ja galifee-efekti tunnused, sileneb puusade, tuharate, talje ja kõhu pind. 
Laseri mõju protsessis paraneb mitte ainult figuuri, vaid ka naha seisund. Termiline mõjutus tugevdab kollageenkiu kasvu ja selle restruktureerimist. Tulemusel – elastne, pinguldatud ja värske nahk, mis kompleksis saleda figuuriga, rõõmustab teid ennast ja ümbritsevaid. 
Protseduur on ohutu ja valutu. 
Efekt laser lüpolüüsi protseduurist: 
Rasvaladestuste operatsioonitu kõrvaldamine. 
Lokaalsete rasvaladestuste eemaldamine. 
Lipoomide kõrvaldamine (rasvakoe healoomulised kasvajad). 
Jämedate kontuuride korrigeerimine, mis võisid tekkida peale lipoksatsiooni. 
Metabolismi parandamine. Kollageeni väljatöötluse stimuleerimine. 
Naha noorendamine. 

Voucher kehtib: 
11.07.2016 kuni 30.09.2016
 • Voucheri hind sisaldab laserliposaktsiooni protseduuri ilukeskuses Royal Esthetic.
 • Laserliposaktsioon vähendab  rasvladestuste mahtu kiirelt, efektiivselt ja ohutult!
 • Laserliposaktsioon on üks kõige efektiivsemaid terapeutilisi metoodikaid, mis osutab rasvkoele sellist väljendunud mõju, et laseriposaktsioon saadavaid tulemusi võib võrrelda kirurgilise lipoksatsiooniga!
 • Üks seanss sisaldab 2-3 tsooni
 • Protseduuri kestvus kuni 35 minutit
 • Üks inimene võib osta ja kasutada piiramatus koguses vouchereid. Kasuta võimalust ning soeta voucher ka kingituseks!
 • Laserliposaktsioon protseduur on lihtne ja absoluutselt valutu. Seansse soovitatakse läbi viia mitte sagedamini kui 1 kord 2-3 päeva jooksul. Kuur moodustab 6-15 seanssi. Vajadusel viiakse läbi toetusravi: 1-3 protseduuri iga 6 kuu tagant.
Palume protseduuri aeg eelnevalt broneerida telefonil 58229788 või emailil royalesthetic@gmial.com
NB! Kui te panite end protseduurile kirja ja 12 tundi enne selle algust jätsite hoiatamata, et ei saa kohale tulla, siis voucher tühistatakse!
2016-09-15 23:30

Müüja

RoyalEsthetic OÜ

Royalesthetic – on uut formaati ilukeskus, mis loob esteetilise ideaali ilutööstuse kõige progressiivsemate metoodikate ja tehnoloogiate alusel, mis oma olemuses omavad sügavalt teaduslikku lähenemist. Meil töötavad kõrgeima tasemega meistrid – rahvusvaheliste konkursite võitjad, mõned on pikki aastaid töötanud välismaa kuulsates moe- ja ilukeskustes.Erinevate sotsiaalkihtide, ametite, vaadete, maitsete ja erineva vanuse esindajad leiavad Royalesthetic´us „oma meistri“. Ning kõiki neid meelitab meie salongi põhiidee: Ilu – ilma ohvriteta!
 
Aadress:
Roosikrantsi 15, Tallinn

Avatud:
E-R: 10-19
L, P: kokkuleppel
 
Kontaktid:
royalesthetic@gmail.com
(+372)58229788
Site created by Revelan OÜ