• Eesti
  • Русский
  • English
1. Tutvu pakkunisega ja osta2. Saadame sulle voucher3. Naudi ostu!

Ole kursis meie viimaste uudistega!

Liitu meie uudiskirjaga!

Detox plaastrid organismi puhastamiseks -75%

Aega jäänud: 
Tavahind:
10
Allahindlus:
-75%
Võidad:
7.50 €
2.50
Ostetud: 10 / 10

Detox detoksifitseeriva toimega jalaplaastrid on bioenergeetilise ja antioksüdantse toimega plaastrid, mis on loodud jääkainete ja toksiinide väljutamiseks organismist jalatalla kaudu.

Plaastrid on mõeldud välispidiseks kasutamiseks ja nende toime on suunatud radioaktiivsete ainete ja rasvlahustuvate toksiinide aktiivseks osmootseks absorbeerimiseks ja väljutamiseks mitte ainult verest, lümfist ja siseelunditest, vaid ka tihkematest kudedest (side-, rasv-, lihas- ja luukude), ühtlasi stimuleerivad plaastrid jääkainete transporti läbi rakumembraani ja seejärel jalatallapooride kaudu kehast välja.
 
DETOX-plaastrite toimemehhanism põhineb jalatalla refleksoteraapia meetodil.
 
Päeva jooksul kogunenud jääkained ladestuvad jalatalla refleksogeensetesse piirkondadesse – meie keha peamiste elundite projektsioonidele. Mõjutades biokatiivseid akupunkte – energeetilisi keskusi – võib keha jääkainetest puhastada. Plaaster hakkab vähehaaval kogunenud toksiine „välja tõmbama”, samamoodi nagu lehed imavad taimejuurtest vett. Selle tagajärjel aktiviseerub ja paranen vere- ja lümfiringe.
 
Kõigepealt soojeneb plaaster kehatemperatuurini, soodustades nahapooride avanemist, ning seejärel algab jääkainete väljutamine vere ja lümfi osmootse rõhu toimel. Plaastrist eralduv soojus paneb jalad higistama ning koos higiga imenduvad toksiinid ja jääkained plaastrisse.
Energoinformatsioonilisel tasandil hakkab tööle inimese enesetervendus- ja noorenemismehhanism. Energeetilised kanalid puhastuvad, energia hakkab vabamalt ja ühtlasemalt liikuma, une loomulikud biorütmid tasakaalustuvad.
 
Plaastrid on valmistatud kõrgekvaliteetsest toorainest, mis on 100% looduslik.
Enne kasutamist peske jalad sooja veega. Tõhusama tulemuse saamiseks leotage jalgu kuni 40º vees, et parandada vereringet ja avada poorid. Seejärel kuivatage jalad, kleepige plaaster jalale 8−12 tunniks (vajadusel võib plaastreid peal hoida ka kuni 24 h). Öö jooksul muudavad plaastrid värvust alates pruunist kuni mustani, sõltuvalt organismi jääkainesisaldusest. Hommikul ärgates eemaldage kasutatud plaastrid. Peske hoolikalt jalad või puhastage niiske salvrätiga.
 
1.Võtke detoksplaaster läbipaistvast pakist välja.
2.Eemaldage fikseeriv plaaster kaitseümbrisest.
3.Asetage detoksplaaster fikseeriva plaastri keskele, nii et pehmem ilma kirjadeta pool jääb üles.
4.Eemaldage fikseerivalt plaastrilt väike kaitseriba.
5.Kleepige plaaster jalatalla ülemisele poolele. Suruge tugevasti kinni, kuni plaaster on kindlalt paigal. (Detoksplaaster peab asetsema tihedalt naha vastas, nii et õhk ei pääseks ühestki suunast ligi.)
Jalga soovitatakse panna puuvillased sokid.

 

Voucher kehtib: 
31.10.2013 kuni 18.11.2013

Voucheri hinnas on üks Detox plaastride komplekt jaladele.

Üks pakk sisaldab 10 plaastrit ja 10 padjakest.

 
Kaubale on võimalik järele minna aadressil Narva mnt 11D(E-N 10-19,13-14 lõuna), kui helistate ette telefoni teel 58073248.
2013-11-10 23:45
Site created by Revelan OÜ